Obecní úřad

Informační SMS kanál obce Újezdec

Vážení občané Újezdce,

obecní úřad, Vám tímto nabízí novou službu umožňující jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o dění v naší obci.

Ve snaze zajistit dostatečnou informovanost, jsme zahájili provoz nové služby „Informační SMS kanál obce Újezdec,“ který umožňuje zasílání důležitých informací z obecního úřadu na zaregistrovaná čísla Vašich mobilních telefonů v krátkých textových zprávách SMS. Služba bude poskytována všem zaregistrovaným občanům zdarma.

Včasná informovanost je často naprosto nezbytná, zejména při krizové komunikaci v případě přírodních a povětrnostních kalamit, požárů apod.

Chcete dostávat včasné informace v krizových situacích a o:
konání kulturních a společenských akcí organizovaných obcí
– termínech konání zasedání zastupitelstva obce
– plánovaných přerušení dodávky elektrické energie, popř. plynu
– termínech mimořádných svozů odpadu
– termínech konání očkování domácích zvířat
– a další užitečné informace spojené se životem v naší obci

Informační SMS budou zasílána z čísla +420 775 703 540, které doporučujeme uložit, jako např.: INFO SMS ÚJEZDEC.

Informace získáte REGISTRACÍ (jedna z možností):

1. On-line přes webový registrační formulář, který naleznete níže
2. Osobně na OÚ odevzdáním vyplněného registračního formuláře

Zrušení REGISTRACE provedete (jedna z možností):

1. Osobně na OÚ
2. E-mailem na admin@ujezdec.cz

Vážení občané, zavedením služby

„Informační SMS kanál obce Újezdec“ se snažíme zkvalitnit život v naší obci. Věřím, že budete s novou službou spokojeni, proto prosím, neváhejte a registrujte se. Jen dobré zprávy.

starosta obce Zdeněk Gottwald

Databáze telefonních čísel a e-mailů nebude poskytována dalším stranám. Službu poskytuje Obecní úřad Újezdec. S veškerými dotazy nové služby „Informační SMS kanál obce Újezdec,“ se prosím, obracejte na obecní úřad. OÚ Újezdec si vyhrazuje právo, kdykoliv službu zrušit.

Formulář