Oznámení pro všechny

:arrow: Újezdecký teploměr :rain

:arrow: Jedeme i na nové doméně WWW.UJEZDEC.EU :wink:

:arrow: Újezdecké fórum vylepšeno :!:

Rok se s rokem sešel...

zde můžete řešit cokoliv ve spojitosti s obcí a jejími občany

Rok se s rokem sešel...

Nový příspěvekod psímáma » pon pro 07, 2009 15:38:48

Zdravím všechny Újezdečáky a asi těch pět, co chodí sem do föra. Protože upřímě, občas sem nakouknu, ale žádný pohyb nevidím. Rok se s rokem sešel a je to právě rok, co jsme se sem nastěhovali, nebilancuju, hodně věcí se změnilo, to že máme nějaké mektavé zvířátka si většina z Vás stačila všimnout.
Ze začátku jsme slyšeli, jak prý naše kozy mečí hlady, teď prý zase jsou moc tlusté, kdybych nebydlela předtím na vesnici, čuměla bych jak se pořád ti lidé kolem starají o to, po čem jim nic není. Ale to je vesnice a k té to patří. Tak aby se Vám dostalo trochu informací přímo od zdroje... :D
Musím ovšem říct, že jedna strana má pravdu, naše kozy jsou pravda trošku kulatější a mi jsme rádi, že nám tam neběhají kostry, ale hodná a milá zdravá zvířátka, pravda trošku umečená, ale to bude asi tím, že je od začátku krmím z ruky a tak jakmile kohokoliv vidí, vždycky si myslí, že člověk=jídlo a máte to slyšet /doufám, že to ale daleko slyšet není/ když ráno jen vrznu dveřma. Hotový masakr, ty naše holky by mi div nevlezly na hlavu, nakukují mi do kapes, tahají mě za tepláky a že mi ta největší Boženka je schopná ve vteřině ožužlat ucho...
Stal se ze mě kozofil... Jo. pardon, ještě máme ovečku Julinku, ta hnědá kozenka /největší bestie/ je Marta, shoda se jménem mé blízké osoby, je čistě náhodná :blush ...
Bílá malá kozenka je Emilka a má největší radost, je Boženka, ta největší s krásným vousem a rohama, co by se ani výstavní kozel nemusel stydět.
Tak to je troška do mlejna z čp. 1.
:star Jinak přejeme Vám všem krásné prožití svátků a nejvíc zdravíčka a hlavně pohody. Manychovi
psímáma

Online: 1h 4m 34s

Re: Rok se s rokem sešel...

Nový příspěvekod psímáma » pon pro 14, 2009 11:46:47

Opět zdravím Újezdec, tak jsme si vyšli s kózama do společnosti a musím říct, že se nám to moc líbilo, hezcí dva ježíšci a hlavně vystoupení dětí bylo moc kouzelné, vánoce jsou zase šíleným tempem tady, mám je ráda, ale mám pocit, že to důležité a vlastně ten smysl, se nám nějak vytrácí v návalu konzumního života a v šíleném tempu, které nás ubíjí. Mám ráda rána, kdy nikam nespěchám, kdy se rozhlížím venku a kolem mě pobíhájí ty naše potvory a aspoň někdo neřeší hyper super markety a akce a slevy na salámy.
Jen tak se nadýchnout a kdyby malinko nasněžilo, bylo by to dokonalé...
psímáma

Online: 1h 4m 34s

Zpět na Volná diskuze