Oznámení pro všechny

:arrow: Újezdecký teploměr :rain

:arrow: Jedeme i na nové doméně WWW.UJEZDEC.EU :wink:

:arrow: Újezdecké fórum vylepšeno :!:

Brigáda

požáry, události, soutěže, noční závady v pořárním útoku v Újezdci. Jen pro hasiče :)

Moderátor: Tosek

Brigáda

Nový příspěvekod Tonny » čtv kvě 29, 2008 12:57:30

Zdravím všechny HASIČE!

Pánové co tak začít něco dělat?
Co tak nějaká brigáda? :-D
Když už na to kašle obecní úřad, tak alespoň mi něco poniknem?
T.
Tonny

Online: 1h 30m 36s

Re: Brigáda

Nový příspěvekod Admin » čtv kvě 29, 2008 13:39:14

Tonny píše:Zdravím všechny HASIČE!

Tak pokud si dobře vzpomínám, tak brigádal byla plánovaná na 17.3. 2008
cituji:

od Tosek v Sob Bře 10, 2008 1:57:20
Brigada bude.Zatim je nas asi 5 tak doufam,ze se jeste nekdo prida!!!!!!!!!!!!!!!

Pak se to přesunulo o týden později a z brigády sešlo. To jen na okraj.

Ty jakožto představitel starosta hasičů by jsi měl mít v zájmu něco dělat a ne jen tady vykládat o brigádě a nic nědělat. Tondo to umím taky.

O jakou brigádu by se jednalo? V první řadě je dát do pořádku hasičskou zbrojnici pokud jsi tam delší dobu nebyl a víš jak to tam vypadá.

Ještě mi řekni na co konkrétně Obecní úřad v Újezdci kašle. Tvé připomínky jsou vítány. Určitě to někdo ze zastupitelstva bude číst a učiní tak nápravu.
Admin
Admin Újezdeckého fóra

{ FLAG }:
Česká republika
Online: 49d 18h 51m 59s

Nový příspěvekod Tonny » čtv kvě 29, 2008 14:21:11

Admin píše:
Tonny píše:Zdravím všechny HASIČE!

Tak pokud si dobře vzpomínám, tak brigáda byla plánovaná na 17.3. 2008
cituji:

od Tosek v Sob Bře 10, 2008 1:57:20
Brigada bude.Zatim je nas asi 5 tak doufam,ze se jeste nekdo prida!!!!!!!!!!!!!!!

Pak se to přesunulo o týden později a z brigády sešlo. To jen na okraj.

Ty jakožto představitel starosta hasičů by jsi měl mít v zájmu něco dělat a ne jen tady vykládat o brigádě a nic nědělat. Tondo to umím taky.

O jakou brigádu by se jednalo? V první řadě je dát do pořádku hasičskou zbrojnici pokud jsi tam delší dobu nebyl a víš jak to tam vypadá.

Ještě mi řekni na co konkrétně Obecní úřad v Újezdci kašle. Tvé připomínky jsou vítány. Určitě to někdo ze zastupitelstva bude číst a učiní tak nápravu.

Je to jednoduché!!!!

Když to mám brát takhle, tak dobrá.
1. Brigáda byla plánovaná na 17.3., posunula se o týden později. Ale uplně zbitečně. U hasičárny jsem nakonec tvrdl sám a když jsem odcházel, tak přišli kluci Slukovy. Jen tak naokraj!!! Na členské schůzy se odhlasovala nějaká brigáda a stejně členové nic nedělají. Já je kopat do zadku nebudu. Nejsem tam přece sám a jestli si někdo myslí že za všechno zodpovídá starosta SDH, tak se velmi plete. Chce si to jen projít stanovy! Ale to by někdo musel vědět co to vůbec je :-)Pokud se vzpomínám tak před 2 léty se obec nechala slyšet, že bude brigáda. Od té doby se nic neplánovalo a pokud si někdo myslí,že úklid na Hliníku před zábavou je to pravé, tak mu to nebudu vyvrace.

2. Jen tak se můžu ptát " Naco jsou dva hasiči v zastupitelstvu?" ??? Já vím na co!!! No na h......!!!!!:-D

3. Jakožto představitel ( starosta hasičů) plánuji brigády s představenstvem SDH. Tím myslím představenstvo a ne celý sbor.
Pokud by se někdo zajímal o to že,není na hasičské zbrojnici elektřina, tak to není jen můj problém!!! Je to problém hlavně STAROSTY OBCE!!!! Jako zřizovatele a pokud vím, tak se závada hlásila už minulí rok! To je vlastně jedno. Rok sem, rok tam!!!!

4.Na zbrojnici chodím každý měsíc. Ten nepořádek, který tam nechali někteří členové je tam stále a osobně si myslím, že jako starosta to nebudu uklízet!!!! pokud si to někdo myslí, tal je pěkně na omylu. Kdo to tam udělal, tak si to má uklidit. Asi tam nebyl nikdo jiný než JÁ!!! Co tak velitel jednotky, který zodpovídá za připravenost a požární jednotku a o strojníkovy raději nemluvím!

5.Pokud se pamatiji svolával jsem schůzy asi 6x a až na 7 pokus se někteří ráčily přijít podívat. To je tragické, ale ovlivňovat to nebudu. To že má někdo jiné zájmy, tak za to nemůžu. Jen tak pro zajimavost na aktiv velitelů nejezdí starosta, ale velitel!!! A pokud je okrsková schůze, tak tam může jet i někdo ze členů, ne jen starosta !

Budu velmi rád když si to přečte někdo i z obce! Jen bych chtěl připomenout, co se projednávalo před xxxléty a kdo měl učinit nějakou nápravu, za ten stav ve kterém bylo SDH? To že se nevyčerpali dotace za minulí rok, můžu i já. Ale na co je pokladník, který je ve spojení s obcí a stejně nic nedělá. To je uplně lhostejné všem. Budu rád, když se někteří proberou!!!
T.
Tonny

Nový příspěvekod Admin » čtv kvě 29, 2008 14:35:04

3. Jakožto představitel ( starosta hasičů) plánuji brigády s představenstvem SDH. Tím myslím představenstvo a ne celý sbor.
Pokud by se někdo zajímal o to že,není na hasičské zbrojnici elektřina, tak to není jen můj problém!!! Je to problém hlavně STAROSTY OBCE!!!! Jako zřizovatele a pokud vím, tak se závada hlásila už minulí rok! To je vlastně jedno. Rok sem, rok tam!!!!

4.Na zbrojnici chodím každý měsíc.

Musím ti vyvrátit, že na zbrojnici chodíš každý měsíc. Pokud si dobře vzpomínám, tak na hasičce už minimálně měsíc a půl elektřina jde. Mimochodem zařizoval to jeden zastupitel a ten je hasič. Závada se hledala delší dobu než se přišlo na to, kde je problém.
Admin
Admin Újezdeckého fóra

{ FLAG }:
Česká republika
Online: 49d 18h 51m 59s

Nový příspěvekod Tonny » pát kvě 30, 2008 10:22:11

Citace:
" Musím ti vyvrátit, že na zbrojnici chodíš každý měsíc. Pokud si dobře vzpomínám, tak na hasičce už minimálně měsíc a půl elektřina jde. Mimochodem zařizoval to jeden zastupitel a ten je hasič. Závada se hledala delší dobu než se přišlo na to, kde je problém. "

Tak to je velmi dobře, že to zařizoval někdo z hasičů. Myslím si, že je to i déle než měsíc a půl co je to opraveno! Jen se pozastavuji nad tím, když jsem upozornil na tenhle fakt, tak uplinulo minymálně 5 měsíců, než se něco začalo dít! Že je něco v nepořádku vědělo více lidí. Věděli to nejen členové, ale i zastupitelstvo!!!
Ten problém se dal řešit již předtím. Ale buďme rádi za ty dary.
T.
Tonny

Zpět na Hasiči JSDHO a SDH ÚJEZDEC