Oznámení pro všechny

:arrow: Újezdecký teploměr :rain

:arrow: Jedeme i na nové doméně WWW.UJEZDEC.EU :wink:

:arrow: Újezdecké fórum vylepšeno :!:

Závody v Újezdci??

požáry, události, soutěže, noční závady v pořárním útoku v Újezdci. Jen pro hasiče :)

Moderátor: Tosek

Závody v Újezdci??

Nový příspěvekod Admin » úte kvě 27, 2008 10:38:01

Nazdar hasiči
že prý se v Újezdci 31. května chystají nějaké hasičské závody. Víte o tom něco? qqq
Admin
Admin Újezdeckého fóra

{ FLAG }:
Česká republika
Online: 49d 18h 51m 59s

Re: Závody v Újezdci??

Nový příspěvekod Tonny » čtv kvě 29, 2008 12:45:14

Admin píše:Nazdar hasiči
že prý se v Újezdci 31. května chystají nějaké hasičské závody. Víte o tom něco? qqq

No pokud si někdo nehraje na slepého a hluchého, tak o závodech slyšel! 8) A kdo nechce na soutěž, tak rozhodně nemusí.
Ačkoliv se někteří chovají jako ....... :lol: To nemá cenu komentovat. :!: :idea: Pokud se někdo nezůčastňuje schůzí a nemá zájem o činnost, tak je to těžké!
T.
Tonny

Online: 1h 30m 36s

Nový příspěvekod Admin » čtv kvě 29, 2008 14:23:38

Tonny píše:
Admin píše:Nazdar hasiči

No pokud si někdo nehraje na slepého a hluchého, tak o závodech slyšel! 8) A kdo nechce na soutěž, tak rozhodně nemusí.
Ačkoliv se někteří chovají jako ....... :lol: To nemá cenu komentovat. :!: :idea: Pokud se někdo nezůčastňuje schůzí a nemá zájem o činnost, tak je to těžké!

Ano Tondo v tom s tebou naprosto souhlasím, že je to těžké. Pokud jsi dal všem vědět a měl rozesílat SMSky, že bude schůze, tak bych se to také dozvěděl a rád bych přišel. Bohužel jsem žádnou SMSku od tebe neobdržel i když jsem údajně měl, takže jsem nemohl vědět, že nějaká schůze vůbec bude. Tondo číslo mám již několik let stejné. Pokud si dobře vzpomínám, tak se schůzí pravidelně zúčastňuje i starosta obce, ten ovšem také nevěděl, že nějaká bude. Pokud budeš argumentovat, že mi to měl někdo říct, tak bohužel tu dobu jsem s nikým nemluvil. Toť asi tak vše ke schůzi.

Teď něco k závodům.
Zatím jsem nezpozoroval ani náznakem, že by se nějaké závody měly konat. Pokud vím, tak v současné době není vůbec nic přichystané k závodům a ty mají být za 2 dny. Většina kluků z družstva tento víkend nebude v dědině a toto datum avízovali cca 2. měsíce dopředu, takže nevím, kdo bude za újezdecké hasiče závodit. Ani nevím, že by se konala nějaká příprava nebo trénink na závody, kdyby byla rád bych se účastnil.

K chování se raději ani nevyjadřuji. Prostě někde vázne komunikace a lepší zájem o hasiše.

Jsem rád, že nejsem slepý ani hluchý. A už vůbec by mě nenapadlo si na to hrát.
Admin
Admin Újezdeckého fóra

{ FLAG }:
Česká republika
Online: 49d 18h 51m 59s

Nový příspěvekod Tonny » pát kvě 30, 2008 10:58:04

Pokud můžu říci své stanovisko, tak to bude velmi jednoduché. Oficiálně svolává svolává členskou schůzi Zástupce starosty. Už několik let tomu tak bylo."DOKONCE I ZA DOBEŠKA A PETRA SOVKA"!!! Schůze měla být dokonce listopadu! To bylo známé, ale nakonec se nikdo nezůčastnil, tak to nemůžu považovat za schůzi. Poslední schůze, které byla tak se svolávala přes SMSky. Pokud nepřišla žádná zpráva,tak je to moje chyba. Asi jsem ji poslal na jiné číslo. Jen nevím proč to nevěděl starosta obce, když o schůzi věděli dva členové zastupitelstva? Tak se stala někde chyba, za tu se omlouvat nebudu.

Re: Teď něco k závodům.

Pokud jsi něco nezpozoroval, že se závody konají, tak je to z toho důvodu, že asi nic nezařizuješ. V současné době jsem zajistil mnoho věci, které se sami neudělají! ( občerstvení, dopravní značky, nádrž, terče, zálkadnu, atd... ) Zatím jsem zařizoval vše sám a nehodlám někoho přemlouvat aby se zůčastnil hasičské akce. "Tím nemyslím tebe! " Jinak jestli to ještě někdo neví, tak jsem o závodech mluvil už na členské schůzi! To bylo asi tak před čtyřmi měsíci.
Navíc nemluvím o hlasování, že se soutěže zůčastníme. opět se ukazuje, že ruce zvedali všichni jen tak. :-) Na okrskové schůzi se projednávalo vše, ale to tam musel někdo jet semnou! to se nikdy nikomu nehodí a tak se nemůžeme divit stavu, který je!!! Budu citovat jednoho člena: " Naco by se hasiči připravovali, kdy mají vše natrénované? " Takhle ten trénink probíhá nějakou dobu. Nebudu to dále rozvádět.

Káždý hasič i nehasič je vřele vítán!

Předem děkuji některým členům, kteří se zůčastňují na přípravách těchto závodů.
T.
Tonny

Online: 1h 30m 36s

Zpět na Hasiči JSDHO a SDH ÚJEZDEC